علی‌الدوام فرزندان خمینی(ره) پل مـرگ را در می‌­نـوردند!

مگر می‌شود حرم اهل بیت تهدید شود  و شیعه علی(ع) سکوت نماید؟! مگرمی‌شود حرم ام‌المصائب زینب(س) تهدید شود و عاشقان ابوالفضل(ع)  فقط نظاره نمایند؟ مگرمی‌شود حرم دُردانه سه‌ساله حسین تهدید شود و سپاهیان کفر بخواهند بار دیگر داستان اسارت و اهانت را تکرار کنند و از غضب علی اکبرهای دوران در امان بمانند؟! 

 

سالها و قرنهاست که عاشقان حسین علیه السلام و اهل بیتش بر سینه می زنند
و مویه می کنند حال چگونه می‌توان آرام نشست تا رجاله های داعش و النصره با پولهای
آل‌سعود و حکّام نوکر صفت و مفتخور عرب منطقه و با حمایت آمریکا و اسرائیل به روی
دوستداران آل الله سلاح بکشند و تهدید کنند هیهات که: "بار دیگر سیده زینب سلام الله علیها را به اسارت گیرند!" و ما فقط ساکت و نظاره‌گر باشیم؟

بار دیگر مختارهای دوران قیام کرده‌اند، قیامی که قرار است عذاب الیمی برای تکفیریها باشد، دلاوران و عاشقان اهل بیت در سوریه قدرت خود را به سپاهیان
کفر نشان دادند.

این بار داستان فرق دارد مگر عاشورائیان و عاشقان شهادت خواهند گذاشت تا به حریم آل الله جسارت شود، این بار نیز دلاوران ایرانی می‌روند تا با ندای"یالثارات الحسین(ع) " از سفاکان داعش و وهابیت و تکفیری‌ها انتقام
بگیرند.

امام ما می­‌فرمود: مبارزه برای دانش آموختگان مکتب عاشورا پایانی ندارد و دفاع از مظلوم و بالاخص دفاع از اسلام عزیز مرز و جغرافیا نمی شناسد. چرا که ما به دنبال مجد و عظمت اسلام هستیم.

امام ما می­‌فرمود: مبارزه با استکبار پایانی ندارد و تا زمانی که استکبار هست مبارزه هم هست و این را امروز در سوریه و عراق جوانان عاشق شهادت به خوبی درک کرده و عرصه را بر جریانات تکفیری تنگ کرده‌اند.
امروز دانش آموختگان مکتب روح الله در مبارزه با تکفیریهای تروریست در عراق و سوریه به خود ذره‌ای تردید راه نداده‌اند و با این اجیرشدگان سران مفت خور آل سعود و نوچه‌های آمریکا و اسرائیل در نبردی جانانه و سختند.

ما در کنارمظلومان عالم خواهیم ایستاد، ما در میان محور مقاومت در مقابل زورگویان عالم جهاد خواهیم کرد، چرا که این آرمان ماست و پیرجماران فرمودند که:
در سیاست خارجى و بین الملل اسلامى‌مان بارها اعلام نموده‌ایم که درصدد گسترش نفوذ اسلام در جهان و کم کردن سلطه جهانخواران بوده و هستیم. حال اگر نوکران امریکا نام این سیاست را توسعه طلبى و تفکر تشکیل امپراتورى بزرگ مى­گذارند، از آن باکى نداریم و استقبال مى کنیم.»


در سوریه شعارهایی دل ها را می لرزاند، ذکر یاعلی(ع) و یا زهرا(س) حماسه‌ای در دل عاشقان ایجاد می‌کند و به دشمنان این پیام را می دهد که این سپاه عاشق شهادت است و سپاهی که شهادت را افتخار می داند در برابر اجیر شدگان کوتاه نخواهد آمد وشکست نخواهد داشت.

هنوز نام عباس بر دل سپاه یزیدیان لرزه می‌اندازد، هنوز نام علی علیه
السلام بر آتش کینه سلف بنی امیه می‌افزاید، هنوز نام حسین علیه السلام وحشت در دل رجاله های شام ایجاد می کند، سپاهیان یزیدی این بار نیز به طمع ملک شامات و عراق به فکر حمله به خیام اهل بیت افتاده‌اند، امروز نیز سپاهیان عبیدالله در عراق و شام، آب را بر عاشقان حسین بسته‌اند، امروز نیز زینب(س) رسوا کننده جنایات یزیدیان است.

اما این بار جوانان شیعه نخواهند گذاشت که هیج قدم منحوسی به حریم حضرت زینب، پاگذارد و کار از کار بگذرد، و بار دیگر سفیر کربلا به اسارت رود، امروز ندای "کُلنا عباسک یا زینب" رعشه بر دل سیاه دار و دسته های تکفیری افکنده است.


دفاع از حرم پلی و بابی برای لبیک به آرمان‌های امام(ره) است که
فرمود: جنگ ما جنگ عقیده است و مرز و جغرافیا نمی‌شناسد، نام "مدافعان حرم
" یعنی ایجاد شور در دل عاشقان شهادت و واهمه در دل دشمنان شیعه و اسلام
حقیقی.این باور در سربازان مفتخر به مدال «مدافع حرم» وجود دارد که: ما غیر از خدا
کسى را نداریم و اگر هزار بار قطعه قطعه شویم، دست از مبارزه با ظالم بر نمى
داریم؛ و بر این مبنا و اعتقاد است که مدافعان حرم جانانه در پیکار با تکفیری های
بی صفت هستند. امروز جوانان دیارمان در کنار دیگر دلاوران جبهه مقاومت اسلامی، با
نثار جان خود سپاه کفر را عقب می رانند. امروز باز در سوریه دلاوریهای شهدای ما و پیکرهای باز کشته آنان رسوا کننده یزیدیان زمان و باعث ذلت و فرار آنان از حریم آل الله شده است.

امروز در ایران اسلامی در جای جای آن خیل عظیمی از عاشقان و مدافعان حرم هستند که چشم انتظار اجازه و فراخوان هستند تا کار تکفیریها و داعشی ها و حامیان آنان را یکسره نمایند.


شهادت دلاور مردان شهادت طلب از ایران اسلامی در سوریه سند افتخار و عزت ماست. سلام و صلوات خدای متعال و فرشتگان و انبیاء و صالحان به روح بلند شهدای
مدافع حرم که در سر چیزی جز عشق به اهل بیت و مجد اسلام در سر نداشتند.

/ 0 نظر / 11 بازدید