سند 2030

از قاتل آتنای معصوم ، پست تر و رذل تر کسانی هستند که برای بیان عقاید کثیف و منحرف خودشون از خون این دخترک معصوم و مصیبت خانواده اش سو استفاده میکنن

آدم چقدر باید کثیف باشه که از هر چیزی استفاده حزبی کنه.
مثلا اگه طفل معصوم آموزش جنسی دیده بود، با یه مردی که شش برابر سن خودش رو داشت چه جوری رفتار میکرد؟ مثلا فرار میکرد؟ یا نه اون قاتل میگفت برو تو آموزش جنسی دیدی!!! اگر طبق سند بیست سی مسائل جنسی و زناشویی رو به بچه های طفل معصوم یاد بدن دیگه تجاوز تموم میشه؟ اون موقع خدای نکرده باید منتظر تجاوز کم سن و سال تر بود.

این سند جز بلوغ زودرس و ناهنجاری های اجتماعی و فرهنگی چیزی نداره.با این سند مملکت به فنا میره، اگر یه کم فکر و سواد داشتین به این فکر می کردید آمریکا و اروپایی که این همه تحریممون میکنن چرا همچین سندی رو اصرار دارن تو سیستم آموزشی ما قرار بده؟ لابد عاشق چشم و ابروی ماست حتما؟! ما باید ریشه ای و راهکار علمی این مسائل رو حل کنیم نه اینکه با درگیر کردن بچه به مسائل جنسی و سند بیست سی، افکار کودکانشون رو بهم بریزیم و اونا رو دچار بلوغ زودرس کنیم.
چرا متخصصین حوزه کودک و نوجوان نمیان جلو؟ چرا راهکار علمی نمیدن ؟

بچه ها باید آموزش خود مراقبتی جنسی ببینه درست و خیلی هم خوب و از تفاوت ها و رفتارها آگاه باشن و خانواده ها و هم برای محافظت از بچه هاشون آموزشاتی داده بشه، اما آموزش با جزئیات اوضاع رو بدتر میکنه طوریکه که این اتفاقات دردناک عادی و هر روزه میشن.

کلام آخر : این خوی حیوانی و پست بودن هیچ منطقی حالیش نیست، این سند هم مفت چنگ صاحبان و طرفدارانش ، مثلا تو کشورایی که قبول دارن، خانم و دخترها آزار نمیبینن؟ و بهشون تجاوز نمیشه؟
نمک به زخم نزنید

#تسلیت#قتل#خشونت_علیه_کودکان # #کودک_آزاری#تجاوز#آتنا#آتنا_اصلانی#2030 # #امیر_تتلو#تتلو#اصلاحات#بیسواد#احمق # #وطن_فروش#خاتمی#کروبی#سند۲۰۳۰#بندرعباس

#هرمزگان#بندری#دانشگاه_هرمزگان#زیست_دریا

/ 0 نظر / 7 بازدید