نفوذ صهیونیسم در عرصه پوشاک کشور

«شلوار جین؛ جین در انگلیسی یعنی "جن". شلوار لی آبی رنگ رو می گویند جین. دقیقاً یک تشبه به... (نا مفهوم و احتمالاً جن). یا اخیراً یک کفش هایی طراحی کردند که یک متر! یک متر که عذرمی خوام، یک وجب پاشنه داره و واقعاً در حد یک متر است، آن پاشنه شان! پنجه پا را تشبه می کند به جن.، مثل سُم! ما دو سال پیش عکسش رو دیده بودیم و کار کردیم و واقعاً فکر نمی کردیم وارد کشور شود. اما شد.» در خصوص شلوارهای جین در انتها توضیح می دهیم. اما در خصوص کفشهای پاشنه بلند ذکر همین نکته کافی است که این کفش ها دهه های متمادی مورد استفاده است و دست کم از زمان کشف حجاب تاکنون در ایران وجود دارد و حتی در تصاویر کشف حجاب هم قابل رویت است و در این سال ها تنها قدری پاشنه اش بلند و کوتاه شده است. بهتر نبود به جای این توجیهات به برخی ضررها که پزشکان درباره استفاده از این کفشها بیان کرده اند، اشاره شود؟ "

در پاسخ باید گفت : بنده ابدا در باره همه کفش های پاشنه بلند سخن نگفته ام که بعد بگویم که دو سال پیش فهمیدیم که وارد ایران خواهد شد. آیا نویسنده متن قدری از قوه عاقله خود استفاده نکرده است که حداقل تا آنجا که عمر ما اجازه می دهد کفشهای پاشنه بلند را در ایران دیده ایم و نیاز نبوده بگوییم دوسال است کفش پاشنه بلند دیده می شود ؟ که سایت خبری مذکور مجبور شود بگردد و عکسی از سفر امان‌الله خان و ثریا پادشاه و ملکه افغانستان به ایران و کفش پاشنه بلند خانم ها در دوره کشف حجاب پیدا کند.

بلکه نظر بنده همان طور هم که در آن مستند اشاره کرده ام در باره کفش های جدیدی است که پاشنه بسیار بلندی دارد (در برخی موادر حدود 15 سانت) و حتی بنده به شوخی عرض مکنم یک متر که در باره آن مفصل صحبت خواهم کرد.

اما در باره شلوار جین باید گفت: ظاهارا نویسنده متن فکر کرده که فقط خودشان می دانند به ساده ترین شکل ممکن یعنی سرچ عبارت " تاریخچه شلوار جین" می توان به گذشته آن پی برد و چنین مطلبی به ذهن ما نرسیده است و با وجود اینکه عده ای مترصد این هستند تا کوچکترین اشتباهی در صحبت های حقیر را به بمبی تبلیغاتی بدل کنند بنده می آیم و هرچه بخواهم می گویم تا به قولی سوژه دست ایشان بدهم. قبلا در جریان معرفی نمودن کمال الملک به عنوان فراماسونر و عضو فراموشخانه ، سایت بالاترین نیز کلی مزخرفات افاضه نمود که بعد از ظاهرا گوشزد توسط برخی محققین و افتادن دو هزاریشان مبنی بر صحت این مطلب سکوت اختیار کرد و ادامه نداد. بگذریم در رابطه با شلوار جین باید گفت:

یکی از ابزار های قدیمی یهودیان برای جنگ روانی و پیشبرد اهدافشان مسئله تحریف کلمات است تا آنجا که قرآن عزیز نیز به آن اشاره می کند و ودر موارد مختلف می فرماید: یُحَرِّفُونَ الْکَلِمَ عَنْ مَواضِعِه (نسا 46/مائده 13/مائده41)

مبنی بر این که یهودیان صدر اسلام از کلماتی استفاده می کردند که معنایی دو گانه داشت و همیشه معنای مد نظر آن ها هنگام استفاده از کلمات در واقع چیز دیگری بود.

به عنوان نمونه آنطور که قرآن اشاره می فرماید: هنگام سخنرانی پیامبر اعراب از عبارت "راعنا" استفاده می کردند که بدیم معنی بود: ای پیامبر مراعات ما را بکن و قدری آرامتر و مطابق با فهم ما سخن بگو.

عجیب اینکه یهودیان ساکن در مدینه یعنی بنی نضیر ، بنی قریظه و بنی قینقاع دقیقا از همین عبارت استفاده می نمودند منتها با مفهومی دیگر که عبارت بود از (راعنا = راع+ نا) به معنای " ای نادان ما " که از این طریق به حضرت رسول توهین می نمودند . این مسئله تاجایی ادامه یافت که خداوند ایه ای در همین زمینه نازل فرمودند و عملا به کلمه "راعنا" اشاره فرمودند.(نسا 46)

نویسنده کتاب "مسیح یهودی و فرجام جهان" می گوید هنگامی که "پیوریتنها" از انگلیس وارد قاره امریکا شدند تا می توانستند اسامی عبری و یهودی بر سرزمینها گذاشتند ولی تا جایی که می توانستند از هین شیوه استفاده میکردند تا اعتراض مسیحیان را موجب نشود.

به عنوان نمونه مراد آنها از عبارت dc در انتهای نام واشنگتن (washington dc) برخلاف اینکه گفته می شود (dc district of columbia) است در حقیقت مخفف (David's capital) بود که اولی به معنی "منطقه کلمبیا" و دیگری "پایتخت داوود" است.

نکته جالب انکه هم اکنون پسوند DC در انتهای نام شهر اورشلیم که از سوی صهیونیستها استفاده می شود دقیقا به همین معناست. Jerusalem, D.C. =David's capital)) و اشاره به پادشاهی قدرتمند پادشاه داوود دارد.

مثال دیگر در این زمینه واژه " هالیوود " است که با اندکی تغیییر املائی معنای چوب مقدس (عصای حضرت موسی) را می دهد در حالی که در حالت اصلی "holly" به معنای چوب درخت راش است و "holy" به معنای مقدس.

آنگونه که مستحضر هستید این یک ترفند قدیمی در میان یهودیان است و شگفتی قرآن در آنجاست که برای عمل اینها از فعل مضارع استفاده کرده است که در ادبیات قرآنی به مفهوم استمرار است و به این معنی که این شگرد همیشگی آنهاست.

مراد حقیر در باره جین نیز دقیقا همین مورد بوده است ، و الا بنده به اندازه نویسنده دستپاچه آن متن و مجریان من و تو در انگلیس میدانم که می توان یک سرچ ساده با عبارت "تاریخچه شلوار لی یا جین" در اینترنت انجام داد و بعد فقط کافی است یک copy وpaste نمایم (کما اینکه نویسنده مطلب مذکور دقیقا همین کار را کرده است).

جالب اینجاست نویسنده آن مطلب حتی متوجه صحبت های حقیر نشده و عبارت blue jinn را نفهمیده است و در متنش سه نقطه گذاشته است. عزیزان مستحضر هستند که صهیونیستها (بخوانید یهودیت تحریف شده) از blue jinn (جن آبی) به عنوان راز هفتم از 13 راز نهان خود یاد می کنند و یاری گرفتن از "جن آبی" (شیاطین) از گذشته در میان ایشان رایج بوده است .

وَ أَنَّهُ کانَ رِجالٌ مِنَ الْإِنْسِ یَعُوذُونَ بِرِجالٍ مِنَ الْجِنِّ فَزادُوهُمْ رَهَقاً (سوره جن آیه 6)

ترجمه : و اینکه مردمى از انس به مردمى از جن پناه مى‏بردند و همانها باعث بیشتر شدن بدبختى انسان ها مى‏شدند.

تشبه به شیاطین از آرزو های ایشان بوده است و البته ناگفته نماند آقای "لاوی" از یهودیان و صهیونیستهای متنفذ در صنعت پوشاک بود که توانست این لباس "لباس جین" را عملا جهانی کند و جالب اینکه نویسنده مقاله مذکور خودش نیزدر انتهای متنش بی آنکه بداند و بخواهد و او را بشناسد به این فرد اشاره نموده است .

متن مذکور:" بعد از جنگ، تولید کننده های معروف پوشاک از قبیل رانگلر (wrangler) و لی (lee) شروع به رقابت با لوی (levi) برای در دست گرفتن بازار جهانی کردند."

در باره کفش هایی با پاشنه خیلی بلند باید گفت حدود دوسال بودکه ما متوجه این مدل سازی شدیم(البته کار آنها سالها قبل آغاز شده بود) در این پروژه آرام آرام این کفشها عملا از کفشهایی با پاشنه بسیار بلند به سُم (hoof) بدل گشت و بنده نسبت شیوع به این مسئله در کشور هشدار دادم و عرض کردم این پروسه قبلا در غرب استفاده شده وجواب داده است .به عزیزان پیشنهاد می گردد عبارت های زیر را در بخش تصاویر موتورهای جستجو گر سرچ فرمایند خودشان متوجه مطلب خواهند شد:

hoof shoes

lady gaga hoof shoes

alexander mcqueen hoof shoes

hoof shoes mcqueen

claw shoes

در این پروسه طبق معمول سوپر استار ها نیز به کمک صهیونیستها آمدند و استفانی جوآن آنجلینا جرمانوتا (Stefani Joanne Angelina Germanotta) معروف به لیدی گاگا: خواننده، ترانه‌سرا و آهنگساز آمریکایی-ایتالیایی‌تبار به میدان آمد ، فردی که از آن برای جوانان غربی بتی ساخته شده است ومجله تایم (رسانه انحصاری صهیونیستها) لیدی گاگا را در فهرست ۱۰۰ شخصیت تاثیرگذار جهان معرفی می نماید تا بار دیگر فردی هرزه را برای جوان به عنوان الگو معرفی نمایند.

 

 

 

 

 همانطور که مستحضر هستید دیدید که چگونه این کفشها به مرور زمان تبدیل به سُم شدند.البته گیریم که نویسنده مطلب اطلاعی از جریان نماد شناسی درمیان صهیونیست ها و فراماسونر ها نداشته باشد اکنون لابد توجیه ایشان درباره استفاده از این کفش ها تشبه فرد به چهار پایان است که صد البته خانم ها بیشتر از سخن ایشان عصبی خواهند بود.

وبسایت مذکور در جایی دیگر آورده است:

" این استراتژیست در ادامه مطالب جالب تری می گوید و ادعا می کند: «بسیاری از این تیشرت ها را دیدم که نقش های پیچیده ای رویش است، این طلسم است. اعدادی روی این لباس ها خورده که اینها ابجد بعضی از شعارهای شیطانی است. مثلاً یارو زده 813، 418، شما نمی دانید چیست. اینها ابجد یک جمله است و کارکرد همان جمله را دارد و نکته دیگه اینا زمینه بازی طراحی کرده اند.. شما به هر حال هر مانتو می خواهید بخرید، از روی مانتوهای طراحی شده اینهاست. خیلی از دختران ما ابدا دوست ندارند این لباس ها را طراحی کنند. دختر عفیف است اما جوان است، دوست دارد شیک پوش باشد، دوست دارد متنوع لباس بپوشد، ندارد. لباس متنوع را فقط او برایش ارائه می دهد.» و این نشان می دهد انگلیسی زبانان هم به حروف اَبجَد که شیوه‌ای برای مرتب‌سازی حروف زبان عربی است که بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی مرتب شده نیز مسلط هستند و لابد به عربی و فارسی هم مسلط هستند! "

امان از جهل! نویسنده متن مذکور حتی زحمت به خرج نداده است تا اندکی در باره ابجد در میان اروپایی ها و یهودیان و حتی دیگر اقوام یک سرچ ساده نماید تا مشاهده فرمایند که ایشان هم ابجد دارند و نویسنده دستپاچه بی خبر بوده ست و جالب اینجاست که علم ابجد در اروپا و غرب تنوع بیشتری داشته و سیستم های عددی متفاوتی را شامل می گردد.

عزیزان " numerology" مبحثی است که در آن به معانی رمزی اعداد اشاره می شود. و در کابالا (عرفان یهود) به آن " gamatria / gematria " گفته می شود.

ایشان در متنشان برای نمونه به عدد 418 اشاره کرده اند خوب است برای تفنن هم که شده نیم نگاهی به جلد کتاب "قانون آلیستر کراولی" شیطان پرست معروف قرن 19 و 20 میلادی بیاندازند تا ببینند 418 معادل چه کلمه ای است ؟ البته به شرطی که او را بشناسند.

 

در این تصویر 418 معادل ابجد عددی XCIII است که آن هم اشاره به "آیواس"- Aiwass - یکی از شیاطین جنی دارد که با وی در ارتباط بوده است و کراولی ادعا می کند این کتاب را آیواس به وی وحی کرده است گفتنی است کاراکتر اصلی انیمیشن "مگا مایند" همان آیواس است ).

حالا ایشان احتمالا متوجه شده اند که چه گاف بزرگی داده اند. بله امروز آنچه بر تی شرت ها و لباسهای جوانان ما نقش بسته نام شیاطین است .

البته مثال در این زمینه بسیار زیاد است شما می توانید به حروف بی معنی تایپ شده در زیر هرم در یک دلاری مراجعه فرمایید که البته اینها برای جناب نویسنده بی معنی است چراکه مطابق با ابجد رومی می شود 1776 که سال استقلال امریکاست.
 

خوب است فرد مذکور به پروپاگاندای تبلیغاتی عجیب امریکایی ها در جریان جنگ سرد با شوروی هم مراجعه فرمایند که درآن امریکایی ها ابجد نام "گور باچوف " را معادل 666 محاسبه کردند و مطابق با کتاب مکاشفات یوحنا او را شیطان دانستند ، که ان شا الله ایشان این یکی را دیگر می شناسد و لابد اگر عقلشان را دست نویسنده سایت آینده نیوز می دادند بیچاره بودند چون اول عبارت "گوربا چوف " را به زبان عربی می برد تا ابجدش را محاسبه نمایند و چه فلاکتی هم متحمل می شد چون عرب ها نه "گ" دارند و نه "چ"!

بنده پیش ازاین ذهنیتی از سایت مذکور نداشتم و حتی اسم آن را هم نشنیده بودم لیکن نحوه نگارش متن که پر از توهین و بی انصافی بود و از طرفی دیگر ارتباط دادن حقیر با جناب آقای عباسی در نوع خود منحصر به فرد بود و ترس این تارنمای خبری از تبدیل شدن بنده به عباسی دیگر جالبتر می نمود و از همه اینها مهمتر بی اطلاعی و جهل محض نویسنده درمورد مواردی بود که به زعم خود به تحلیل آنها پرداخته بود و البته تا آنجایی که وقتم اجازه می داد اندک پاسخی دادم و بقیه را به یک سخنرانی خاص در مورد پوشاک محول می نمایم.

شایان ذکر است افراد بسیاری با بنده تماس گرفته و اعلام نمودند که در بخش نظرات اشتباهات و گاف های بزرگ این مقاله را پاسخ داده اند اما از سوی سایت تایید نمی شود فقط در یک مورد یکی از دوستان پزشک می گفت در بخش نظرات صحت مسئله عقیم شدن و ارتباطش با پوشش تنگ و چسبان را توضیح داده است که آن را هم تایید نکرده اند و این نشان می دهد که برخلاف نظر ابتدایی حقیر که نویسنده مقاله را در این حوزه (نمادشناسی صهیونیزم و مفاهیم دیگر آن) بی اطلاع می پنداشتم . خیر قصد و غرض نیز وجود داشته است و البته همسویی این مقاله با برنامه شبکه "من و تو" خود جای تفکر دارد.امید وارم حداقل سایت مذکور ابتدائی ترین رسالت کار خبر رسانی را انجام داده و شجاعت عذر خواهی را داشته باشد .(هرچند انتخاب سلیقه ای نظرات کاملا علمی خود گواه مطلب دیگری است)

نویسنده و گردآورنده استاد رائفی پور 

/ 0 نظر / 38 بازدید