ذبح حجاب خانم های چادری در شبکه های اجتماعی

ا چند سال پیش ما آدم ها برای چاپ نگاتیو دوربین های عکاسیمان بیشتر از ذوق, دلهره داشتیم. که مبادا عکس ها دست نااهلش بی افتد و سفره ی عفتمان به یغما برود. و امروز می‌شود با داشتن آدرس صفحه‌ات، بدانیم دیشب شامتان چه بوده؟ آخرین لباس و روسری که خریده‌ای چه رنگی است؟ آخرین هدیه‌ای که گرفتی، چه بوده؟ دیشب با دوستانت کجا بودی؟ چه خوردی؟ و ...

عکس‌های محجبه خود را به نامحرمان ناکجا آباد ارسال می‌کنی و مذبوحانه افتخار می‌کنی به چادری بودنت! آنوقت با تبختر و تفاخر فریاد می‌کشی «من حجاب را دوست دارم»!!! وا اسفا که در تفهیم مسئله حجاب موفق نبودیم. وا اسفا که خانم چادریِ ارزشی ما حیا را و عفاف را بالاتر و ضروری تر نداند! ابا دارم که بگویم اگر با همین روند, تبلیغاتمان برای حجاب پیش برود باید فاتحه ی فلسفه ی حجاب را بخوانیم و باید بگوییم وا اسلاما!!!

خواهر گرامی من و شما چه ساده انگارانه خیال کردیم رسالت ابزارهای ارتباطی برداشتن فاصله میان ما و دوستانمان است غافل از آنکه این ابزارها همراه با حذف فاصله‌های ارضی، حریم سماوی ما را برچیدند! در هر صورت دست‌ مریزاد خواهران ارزشی، خسته نباشید برادران ولایی، خداقوت بچه‌های دغدغه مند تشکل‌ها، تبارک الله بچه‌های هیئت! چه بد بند #حجاب را به آب دادید و حریم حیا را به باد!

/ 0 نظر / 26 بازدید