آیا مانتویی ها بی حجاب هستند؟این که بگوییم: حجاب فقط چادر و آن هم چادر مشکی است، سخن درستی نیست و در اسلام اسم (مانتو، چادر و ....) ملاک نیست. ?? لباس و مانتویی که اندام و برجستگی های بدن را بپوشاند و مانع نمایش گردد،و مقنعه‌ای که سر و سینه را بپوشاند.
??شلواری که پاها را بپوشاند( ساپورت زیباست، خانم و دختر خانم محترم این ساپورت رو واسه شوهرت در خانه بپوش،چرا در خیابان و دانشگاه می‌پوشی که دیگران لذت ببرند، آیا از این کار چیزی عایدت می‌شود؟ جز گناه) ✅ بله چنین مانتویی که جلب توجه نامحرم نکند و تحریک آمیز نباشد، مصداق حجاب اسلامی است و به پوشنده اون عنوان مقدس "با حجاب" صدق میکنه، اما از آن طرف نیز نباید خود را فریب داد.

امروزه به شکلی مانتو می‌پوشند که گویا منظور از حجاب، پوشاندن پوست بدن بوده است. لذا به جز پوست، همه اندام آشکار است و چه بسا جذاب‌تر هم باشد و بیشتر جلب توجه و تحریک رهگذران کند.

کلام آخر:
فقط مانتوی تنگ، چسبان، بدن‌نما و ... نیست، گاه در خیابان می‌بینیم که دختر خانمی به اصطلاح چادر گذاشته، و آن هم فقط با بندی بر سرش وصل شده، در راه رفتن باد همه آن را کنار می‌زند تا معلوم شود که از زیر چه پوشیده است و آن قدر آرایش کرده که با فاصله دور نیز نظرهای جنسی و شهوت‌آلود را به خود جلب می‌کند. خب این هم عین بدحجابی و بدتر از آن، مسخره کردن خود در مقوله حجاب و زن محجبه است.
#حجاب#حیا#چادر#مانتو#مدل#دختر_بندری#بندرعباس#بندری #دختر#bnd#عکس
#babdar_abbas#آرایش#بدحجاب

/ 0 نظر / 11 بازدید