آقای احمدی‌نژاد، کدام حق انتخاب؟

پایگاه خبری انصارحزب الله:احمدی‌نژاد: نیروی انتظامی به جای بستن سینماها و رستورانها باید به مردم حق انتخاب بدهد! (۹۱/۴/۲۶)

جناب آقای رئیس جمهور!
برای همه جالب (و حتی لازم )است که بدانند شما حق انتخاب مردم را در کدام محدوده و تا چه حدی باور دارید؟ آیا فقط «ناجا»ست که باید به مردم حق انتخاب بدهد؟ آن هم در مورد بستن یا نبستن رستورانها و سینماهایی که به مکان فساد و فحشا بدل شده‌اند؟ آیا شما هم حق انتخاب مردم را قبول دارید؟

آیا وقتی که برای اوباما، پیام فرستادید و انتخاب او را تبریک گفتید به حق مردم فکر کردید؟ آیا مردم با شما هم‌عقیده بودند؟

آیا به نظر و خواسته و «حق انتخاب مردم» درباره اطرافیانتان هم معتقدید؟ آیا مردم با انتخاب «رحیمی»،«مشایی»،«بقایی»،«جوانفکر»،«شمقدری» و... موافقند؟ اگر مردم با این عزیزان موافق نباشند آنگاه چه می‌کنید؟ آیا در این عرصه هم مردم حق انتخاب دارند؟

آیا در خصوص وضعیت چند ماه اخیر اقتصادی به مردم حق انتخاب داده‌اید؟ نکند گرانی‌های اخیر انتخاب مردم است؟

وقتی یک فرد کم‌سن و سال و صفر کیلومتر را برای استانداری فارس انتخاب کردید نظر مردم این استان برایتان محترم بود؟ اگر مردم فارس حق انتخاب داشتند آیا باز هم بی‌تجربه‌ترین استاندار سالهای پس از انقلاب را برای استان خود انتخاب می‌کردند؟

نکند وقتی ظرف شش سال، ۶ مرتبه استاندار خراسان شمالی را عوض کردید بنا به نظر و انتخاب مردم بود؟ آیا مردم این استان موافق بودند که استانداری استانشان به «مسافرخانه» تبدیل شود؟
آیا هنگامی که برای عضویت مجدد «جاسبی» در هیئت امنای دانشگاه آزاد فعالیت می‌کردید به حق انتخاب مردم و دانشجویان این دانشگاه التفات داشتید؟ اگر مردم حق انتخاب داشتند آیا باز هم جاسبی را برای عضویت در هیئت امنای دانشگاه آزاد پیشنهاد می‌دادند؟

آقای رئیس جمهور!
هنگامی که دستور توقف فعالیت «گشت ارشاد» را صادر کردید، نظر مردم برایتان محترم بود؟ آیا مردم و خانواده‌های ایرانی موافق دستور شما بودند؟

نکند شما هم مانند مدعیان اصلاحات حق انتخاب مردم را فقط در عرصه‌هایی مانند کشیدن قلیان در قهوه‌خانه‌ها یا تماشای مختلط فوتبال در سینما یا بی‌حجابی محترم می‌دانید؟

شاید هم مانند دولت سازندگی حق انتخاب مردم را صرفا زمانی معتبر می‌دانید که شما مجوزش را صادر کنید؟

بعید است ندانید که اقدامات چند ماه اخیر ناجا عمل به قانون و انجام وظایف ذاتی این نیرو به شمار می‌آید! نکند «عمل به قانون» را نمی‌پسندید؟ آیا در این عرصه هم برای مردم «حق انتخاب» را به رسمیت می‌شناسید؟ آیا مردم حق دارند میان «عمل به قانون» یا «بی‌اعتنایی به قانون» یکی را انتخاب کنند؟

وقتی در ابتدای کارتان در دولت نهم مصرف قند و نوشابه را در ادارات دولتی ممنوع کردید و کارمندان دولت را مجبور به استفاده از کشمش و دوغ و خرما نمودید حواستان به حق انتخاب مردم نبود؟شمایی که برای مردم در مصرف تنقلات و نوشیدنی‌های حلال حق انتخاب قایل نبودید چگونه توقع دارید که ناجا مردم را در «عمل به قانون» یا «تخلف از قانون» آزاد بگذارد؟

آقای احمدی‌نژاد!
چند روزی است که شورای محترم نگهبان به صورتی رسمی و علنی هیئتی را که شما برای نظارت بر اجرای قانون اساسی تشکیل داده‌اید غیرقانونی اعلام کرده و خواستار توقف فعالیت آن شده است!

براساس سوگندی که خورده‌اید آیا به قانون عمل خواهید کرد (و هیئت غیرقانونی را تعطیل می‌فرمایید) یا اینکه در چنین مواردی برای خودتان حق انتخاب قایل می‌شوید؟ آن هم میان تخلف یا عمل به قانون؟ به نظر شما مردم در میان این دو گزینه کدام یک را انتخاب خواهند کرد؟ آیا در این زمینه هم برای مردم به «حق انتخاب» معتقدید؟

منبع:هفته نامه یالثارات الحسین(ع)

/ 0 نظر / 5 بازدید