مسئولیت مبارزه با بی حجابی به سپاه واگذار شود

آیا بهتر نیست مسئولیت مبارزه با بی حجابی و بدحجابی را به سپاه و بسیج واگذار کند مطمئنا این نیرو بسی انقلابی تر عمل خواهند کرد.

چند ماهی از طرح مبارزه با بی حجابی (بد حجابی) میگذرد ولی باز هم انچنان که باید عمل میشد صورت نپذیرفت.

اگر مسئولیت مقابله با تهاجم نرم دشمن به سپاه سپرده شده‌ باید از سوی مقامات مسئول ترتیباتی اتخاذ شود که مسئولیت مبارزه با مفاسد اجتماعی و اخلاقی نیز از ناجا اخذ شده و به سپاه واگذار شود. کنترل جدی تولیدی‌های لباس‌ (به ویژه لباسهای زنانه) و نظارت دائم بر عملکرد آنها، مجازات جدی و قاطعانه متجاهران به بی‌حجابی و فسق و فجور، تشدید جدی حضور مقتدرانه نیروهای ناهی از منکر و ضابطان قضایی در اماکن مفسده‌خیز مانند سواحل دریا، اماکن تفریحی، فرودگا‌ه‌ها، پاساژها و مراکز خرید و فروش کالاهای زمینه‌ساز فساد (مانند مرکز ایران زمین در شهرک غرب و نظائر آن در تهران و شهرستانها) به همراه قاضی سیار و صدور احکام مجازات در کوتاه‌ترین زمان ممکن، توقیف طولانی مدت خودروهای حامل افراد بی‌حجاب و متجاهر به فسق و فجور ( مانند پخش‌کنندگان موسیقی‌های حرام و...)، ابطال گواهینامه و گذرنامه زنان و دختران بی‌حجاب، جلوگیری از ورود افراد بی‌حجاب به فرودگاهها، پایانه‌های مسافرتی، اماکن تفریحی، دانشگاهها، ادارات دولتی و...، اقداماتی ضربتی در جهت مهار موج بی‌سابقه مفاسد اجتماعی و بدحجابی محسوب می‌شوند.

عملکرد ناجا در سالهای قبل اجازه خوشبینی نسبت به طرح ناجا در سال‌جاری جهت برخورد با بی‌حجابی را نمی‌دهد از سوی دیگر یقین داریم که ناجا بدون همکاری جدی سایر دستگاهها قادر به مهار این موج براندازانه نخواهد بود. وقتی در برابر این هجوم، همه کنار کشیده و روبرگردانده و خود را به کارهای دست چندم سرگرم کرده‌اند از ناجا (با آن حجم زیاد مسئولیت‌ها و کیفیت معلوم عده قابل توجهی از نیروها!) چه توقعی می‌توان داشت؟


کلمات کلیدی: عکس های دختران-عکس های بیحجاب دختران-عکس های بد حجاب دختران-عکس های بی حجاب 91-عکس های بی حجاب جدید

/ 1 نظر / 38 بازدید
معبر سایبری فندرسک

نه به نظرم اصلا نباید این طرح رو به هیچ ارگانی سپرد و باید کلا جمعش کرد. طرح تجلیل از خانم های محجبه که راه افتاده تاثیرش خیلی بیشتر از این طرحه. با زور که نمیشه کاری انجام داد. شما خودت یکی بت زور بگه اونکارو بیشتر انجام میدی. حالا اگه این طرح برخورد با بد حجاب ها دور از خشونت و با مهربانی باشه حرفی نیست اما این طرح فعلی جز بد کردن چهره جمهوری اسلامی و آتو دادن دست شبکه های ضد انقلاب هیچ تاثیر دیگه ای نداره و نداشته